Czy suplementy tanieją w Black Friday?

Udział ofert z ceną o 10% niższą albo wyższą niż zwykle, dzień po dniu

Zwykle to mediana ceny danej oferty z poprzednich 30 dni.

potaniało o co najmniej 10%zdrożało o co najmniej 10%

Ostatni pełny dzień, 11 października: 1,5% ofert potaniało o co najmniej 10%, a 6,1% zdrożało.

2,3%

ofert potaniało w tygodniu 5 do 11 października

tydzień wcześniej: 1,7%

6,6%

ofert kosztuje o co najmniej 10% więcej niż zwykle

tydzień wcześniej: 2,1%

91,1%

ofert bez zmiany ceny o 10% lub więcej

tydzień wcześniej: 96,2%

Sklepy według zmian cen

Tydzień 5 do 11 października, sklepy z co najmniej 50 ocenionymi ofertami.

Zmiany cen ofert w sklepach z suplementami, tydzień 5 do 11 października
SklepPotaniałoZdrożałoBez zmianyOfert
DOZapteka internetowa7,1%6,4%86,5%438
Testosterone.plsklep internetowy6,2%2,1%91,8%97
Strefa Suplisklep internetowy4,6%1,3%94,1%153
Olimp Storesklep internetowy3,4%3,4%93,1%58
Osavisklep internetowy3,1%0,8%96,1%257
Geminiapteka internetowa2,3%4,5%93,2%265
Apteka Rosaapteka internetowa0,9%0,5%98,6%219
BodyPaksklep internetowy0,9%8,9%90,3%585
BCAA.plsklep internetowy0,4%2,5%97,2%282
Formedssklep internetowy0,0%0,0%100,0%159
SFD Sklepsklep internetowy0,0%0,0%100,0%127
Biostimasklep internetowy0,0%0,0%100,0%93
Muscle Powersklep internetowy0,0%90,0%10,0%90
Aura Herbalssklep internetowy0,0%0,0%100,0%79

Jak liczymy

  • Sprawdzamy ceny ofert w sklepach i aptekach internetowych raz dziennie. Oferta liczy się, gdy ma co najmniej 15 pomiarów z 30 dni przed oceną.
  • Cena jest zwykła, gdy leży w granicach 10% wokół mediany tej samej oferty z 30 poprzednich dni. Potaniało to cena o co najmniej 10% niższa od tej mediany, zdrożało to cena o co najmniej 10% wyższa.
  • Na wykresie liczy się cena oferty z jednego dnia. W kaflach i tabeli oferta potaniała, gdy choć w jednym z 7 dni miała cenę o co najmniej 10% niższą niż zwykle, a zdrożała, gdy jej ostatnia cena z tych 7 dni jest o co najmniej 10% wyższa niż zwykle.
  • Ceny pochodzą z półki sklepu. Nie zawierają kosztu dostawy, kodów rabatowych ani ceny przekreślonej ze strony sklepu. Liczba mówi, co zrobiła cena, i nie jest oceną zgodności sklepu z prawem.
  • Pomiar oferty oznaczonej jako niedostępna nie wchodzi do wyliczeń. Zmiana opakowania albo smaku pod tym samym adresem sklepu wygląda jak zmiana ceny.
  • Sklep z mniej niż 50 ocenionymi ofertami nie ma osobnego wiersza, bo mała próbka nic pewnego o sklepie nie mówi.
  • Kolejność sklepów zależy tylko od udziału obniżek. Prowizje z programów partnerskich nie wchodzą do wzoru.
  • Dane odświeżamy co godzinę. Wykres kończy się na ostatnim pełnym dniu pomiarów.

Cytuj i pobierz dane

Cytat

Właściwości, ceny suplementów w Black Friday 2026, pomiary do 11 października: https://wlasciwosci.com/black-friday

Link w HTML

<a href="https://wlasciwosci.com/black-friday">Czy suplementy tanieją w Black Friday, Właściwości</a>

Dane są na licencji CC BY 4.0. Podaj źródło i link.

Pobierz CSV

Zmiany cen według sklepów (tydzień 5 do 11 października) pobierzesz osobno: black-friday-sklepy.csv.

Najczęstsze pytania o ceny w Black Friday

Kiedy jest Black Friday w 2026 roku?
27 listopada 2026. To piątek po Święcie Dziękczynienia w USA, czyli dzień po czwartym czwartku listopada.
Czy suplementy naprawdę tanieją w Black Friday?
Sprawdzamy to na bieżąco. Wykres pokazuje, ile ofert każdego dnia kosztuje o co najmniej 10% mniej albo więcej niż zwykle. Wynik samego Black Friday pojawi się tu, gdy dzień będzie policzony.
Skąd są ceny na wykresie?
Z półek sklepów i aptek internetowych. Sprawdzamy je automatycznie raz dziennie. Ceny nie zawierają kosztu dostawy ani kodów rabatowych.
Czy podwyżka ceny oznacza, że sklep łamie prawo?
Nie. Liczba mówi tylko, co zrobiła cena na półce sklepu. Zgodność sklepu z prawem ocenia UOKiK, a nie wykres cen.